Ponad dwa miesiące przerwy!
No, ale cóż. Szkoła itd. Ale już dziś lub jutro nowy rozdział! Trzymajcie kciuki ;)
PS.Mam nowe postanowienie, jeśli chodzi o wakacje. Będę dodawała posty co tydzień. Rzadziej niż w ferie, kiedy zaczynałam pisać, ale rozdziały będą dłuższe ;) Oczekujcie nowej notki ;)
Cześć! Chciałam poinformować, iż zaszły pewne zmiany w załodze i jako jedyna jestem autorką bloga ocenyopowiadan.blogspot.com usuwa wszystkie posty i Twój blog zostaje na nowo oceniony tym razem przeze mnie. Do końca 2 tygodnia lipca nowo ocena Twojego bloga powinna się pojawić.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam, [ocenyopowiadan].
PS. Mam nadzieję, że nie będzie to sprawiać problemów.
Nie widać żadnego rozdziału :/ No cóż...
OdpowiedzUsuńTak, wiem :/ Dopiero teraz dodałam przez sprawy prywatne :/
Usuń