poniedziałek, 16 czerwca 2014

Przeprosiny

Ponad dwa miesiące przerwy!
No, ale cóż. Szkoła itd. Ale już dziś lub jutro nowy rozdział! Trzymajcie kciuki ;)
PS.Mam nowe postanowienie, jeśli chodzi o wakacje. Będę dodawała posty co tydzień. Rzadziej niż w ferie, kiedy zaczynałam pisać, ale rozdziały będą dłuższe ;) Oczekujcie nowej notki ;)

Szablon

Szablon
Zaczarowane szablony