piątek, 14 lutego 2014
O mnie
Cześć jestem Milady i mam 13 lat. Bardzo lubię pisać opowiadania, które mam nadzieję, że i wam się spodobają. Oprócz pisania od czasu do czasu zajmuję się też modą. Miałam o tym bloga, ale szybko mi się znudził, dlatego też tutaj poświęciłam na to tylko część strony. Będę uzupełniać tę zakładkę bardzo rzadko, za to zamierzam się głównie skupić na tym blogu opowiadaniami. Zastanawiam się również nad cyklem. Nie wiem tylko co będzie najbardziej interesujące dla moich czytelników, więc będę bardzo wdzięczna za wasze komentarze :). Myślę, że najlepsze byłyby opowiadania z elementami fantastyki, ale tak jak już pisałam nie wiem czego wy oczekujecie :). Dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje. Obiecuje, że będę się starała jak tylko potrafię :). Jeszcze raz chciałam prosić o komentarze z tym jaki rodzaj cyklu byście chcieli (np. fantasy, horrory, detektywistyczne). Dzięki i do następnego posta :*.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Podobało ci się? Wyraź swoją opinię w komentarzu. Każdy to dodatkowa motywacja. Z góry dziękuję. :)